Nábytek z palet je originální, vkusný i praktický – vyjděte z konvencí!

Musí dřevěné přepravní palety sloužit pouze jednoúčelově k přepravě zboží? Nikoli! V trendu je nábytek z palet a stává se stále oblíbenějším. Věřte či ne, z palet lze vykouzlit funkční a zároveň vkusný nábytek. Dřevěné přepravní palety již nemusíte vyhazovat, udělejte si z nich skříně, stoly nebo třeba postel. Dá se prakticky cokoli. Palety jsou ideálním výchozím „blokem“ pro stavbu nábytku a přitom cenově dostupné řešení. Nábytek z palet se stává vkusným a zajímavým doplňkem do bytu, buďte taky originální.

Nábytek z palet boří představy. Vidíte stůl stále jako desku a čtyři nohy? Zkuste jednoduše vyrobit stůl z palet, které lze libovolně skládat na sebe a tím je možno vytvořit stůl o různé výšce. Také postele z palet jsou velmi atraktivní a také u nich lze snadno regulovat výšku. Palety můžeme také libovolně natřít, aby barvou ladily s okolním interiérem. Můžete experimentovat dle libosti. Stačí jen palety, bruska, spojovací pásky, vrtačka a šikovný kutil se může pustit do práce. Výsledek bude stát za to.

Šikovný kutil dokáže z obyčejných palet vykouzlit originální nábytek, se kterým zaručeně vyjdete ze zažitých konvencí. Je praktický a umožní modifikovat rozměry. Nábytek z palet můžete použít doma i venku, což třeba paletový stůl pro venkovní posezení? Palety mohou posloužit také ke konstrukci sedačky či jako deska stolu. Stačí jen vkusně natřít a sladit barvy dle libosti. Také pro vytvoření venkovního lehátka jsou palety zajímavým a praktickým řešením. Postele z palet jsou stylové a stačí na palety přidat měkkou vrstvu na ležení a jednoduchá postel je hotova. Také rovněž pro výrobu válendy se palety skvěle hodí.

Nábytek z palet má různorodé použití doma i venku. Jako postele, stoly, válenda, lehátka a další kusy nábytku. Jsou vhodným doplňkem stávajícího interiéru a návštěva jistě ocení Vaši kreativitu. Palety již neslouží pouze k přepravě, ale jako vkusný a praktický nábytek, který složí každý, kdo je jen trochu kutil. Buďte originální a nápaditý a využijte palety, které by byly jinak nepotřebné, jako nábytek. Atraktivní doplněk do bytu či ven na chatu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.