Nová půjčka do výplaty

Pod tímto pojmem se skrývají úvěry nabízené nebankovními společnostmi vyznačující se především nízkou poskytovanou sumou, kterou je třeba splatit v řádu několika týdnů. Jeví se vhodné pro nezaměstnané, seniory, studenty, ale i maminky na mateřské dovolené, které trápí nedostatek rodinného rozpočtu před očekávaným měsíčním příjmem.

Protože se jedná jen o malou půjčku, nemusíte se většinou obávat nahlížení do registru neplatících osob.

Částka, kterou je vám daná instituce ochotná nabídnout, obvykle nepřesáhne 10 000 korun. Jestliže by se vám nějaká nová půjčka do výplaty právě hodila, patrně oceníte následující přehled čtyř vybraných společností.

Jako první si uvedeme projekt Kredia. Ten se prezentuje především rychlou dobou dodání financí na bankovní účet. Nově příchozím klientům ovšem poskytuje půjčku jen ve výši 1000 korun.

Další firma stojící rozhodně za zmínku je VATA online. Ta se snaží své zákazníky pečlivě udržet. Poprvé můžete získat až 2 500 Kč, pokud tuto sumu splatíte v řádném termínu, navyšuje se další možný úvěr až o dvojnásobek.

Jestliže vám taková částka nestačí, obraťte se na creditON, kde se lze setkat se sumou 3 500 korun. Splacení u této firmy je formou součtu vypůjčených financí a předem dohodnutého poplatku, který ale nešplhá do astronomických výšin, jako tomu bývá u jiných institucí.

Poslední si zmíníme NetCredit. Nový zákazník zde získá až 4 500 korun. K těmto penězům se u první půjčky navíc nepřidává žádný poplatek navíc. Pro pravidelné klienty je dále připraven i úvěr ve výši 12 000 Kč, což není v sektoru rychlých půjček moc časté.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.