Herní tipy pro všechny milovníky online zábavy

Jsou pro vás letošní prázdniny příliš dlouhé? Chcete si zkrátit volnou chvíli? A co takhle zkusit nějakou z online herních novinek? Vypravte se na plavbu s piráty za truhlami plnými zlata anebo se vraťte o tisíc let zpátky do historického období, kterému vládnou hroziví draci.

Že vás zlomyslní piráti a dávno vymřelé dračí obludy zrovna přespříliš nelákají? Zkuste něco méně temného a najděte zalíbení třeba na místním letišti. Hry PirateStorm, Drakensang a Skyrama můžeme označit jako absolutní online tipy současnosti. Pojďte objevit jejich kouzlo také vy! Skvěle graficky zpracovaná hra Skyrama je jednou z prvních her, kterou bychom vám chtěli představit. Jako schopný manažer leteckého areálu se musíte starat o jeho chod a postupné rozšiřování. Dennodenně vysíláte letadla do nejrůznějších koutů světa, starat se však také musíte o pohodlí cestujících, hledáte ztracená zavazadla a čas od času je nutno uspořádat nějakou tu akrobatickou show a tím přilákat bohaté obchodní partnery.

Hra Skyrama patří do velmi oblíbené kategorie flash her, které si vás získají jedinečnou grafikou a atraktivním leteckým dobrodružstvím v oblacích. Že vás létání moc nebaví? A co takhle zkusit si pirátské dobrodružství? Naverbujte neohroženou posádku a vydejte se vstříc dobrodružství na lodi. Na své cestě natrefíte na mnoho mořských příšer, spoustu dalších krvelačných pirátů i obtížných questů, které musíte vyplnit. Odměnou vám zajisté bude vaše osobní čest a nezapomenutelná sláva i truhlice plné diamantů. Dobrodružná hra představuje české hry dostupné online, které si můžete zahrát navíc zbytečné instalace.

A nezapomeneme samozřejmě ani na netradiční fantasy hru nesoucí název Drakensang, která patří na absolutní špičku v oblíbenosti. Dračí stoupenci tyranizují lidské pokolení a zatím se bohužel nenašel nikdo, který by jim ukázal jejich místo. A co vy? Přemůžete kruté draky a vybojujete svobodu a mír pro budoucí lidské generace? Anebo se vaše sláva I život rozplyne v prachu a krvi poražených? Hra s názvem Drakensang je dokonalým příkladem online mmorpg hry, kterou si můžete zahrát kdykoliv a kdekoliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.