Herní zpestření prázdnin pro všechny

Milujete hry na internetu? Uchvátily vás tradiční arkády, hry rpg nebo akční hry? A co takhle si ukrátit prázdninové dny zbrusu novou online hrou, která vás nenechá odejít od počítače? Na dalších několika řádcích vás rádi seznámíme s několika herními tipy, díky kterým si užijete spoustu hodin té pravé herní zábavy.

Všechny níže uvedené webové hry si vás získají výborným grafickým provedením a moderním dobrodružstvím, které zaujme všechny milovníky online her. Prázdninové dny jsou nejčastěji spojovány s relaxační dovolenou na oblíbených místech. A jakým jiným způsobem se na tato místa dostat, než letadlovou dopravou?

Pokud taktéž vy zbožňujete letecké dobrodružství, nesporně vás potěší následující online flash hra Skyrama patřící mezi hry s bohatou fanouškovskou základnou po celém světě. A o co ve hře Skyrama vlastně kráčí? Na vás – jako na schopného managera čeká mnoho nelehkých úkolů. Denně budete muset vypravovat letadlové stroje do tropických destinací, dbát musíte také o komfort svých cestujících a občas je nutno rozluštit nějakou tu menší ztrátu přepravovaných kufrů anebo kritiku rozzuřeného cestujícího.

Chcete zvýšit prestiž letiště? Pořádejte akrobatickou přehlídku, díky níž si vás mohou povšimnout ne jenom noví cestovatelé, ale především zámožní obchodní partneři, kteří mohou vaše letiště podpořit skutečně zajímavou peněžní částkou. Že vás létání příliš nebere a při slově letadlo saháte po papírovém pytlíku? V tom případě se tedy zaměřte na novou hru z pirátského prostředí nesoucí název PirateStorm.

Děj se odehrává na pirátské bárce, kterou řídí banda ziskuchtivých pirátů prahnoucích po pokladu nevyčíslitelné ceny. PirateStorm patří do kategorie s názvem online strategické hry, které je možno hrát kdekoliv a navíc v reálném čase. Jako poslední podlehne našemu představení hra s názvem Drakensang, která náleží do kategorie rpg her. Ústřední postavou hry Drakensang představují mimořádně krutí dračí stoupenci, kteří tyranizují lidstvo svou krutou nadvládou. Zbavíte lidské plemeno této krutovlády? Anebo podlehnete dračímu vládci a skončíte tak, jako několik desítek neohrožených hrdinů před vámi? U této online rpg hry se stoprocentně nebudete nudit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.