Šaty pro významnou událost jako nepostradatelná součást vaší skříně

Období VŠ státnic a maturit již máme za sebou. Sezona plesů se však teprve přibližuje. Co to pro velkou spoustu žen znamená? Důkladnou přípravu, v rámci které nesmí být v žádném případě zapomenuto ani na ty nejméně podstatně detaily. Hlavním artiklem, který je na tolik očekávaném plese, nebo na jiné společenské události základem úspěchu, jsou nepochybně moderní plesové šaty. Jak plesové šaty vybrat a na co bychom neměli při jejich výběru zapomenout? To vám poodhalíme o pár řádků níže.

Základem dokonalého výběru je dobrá nálada. Ačkoli se vám tato rada může jevit trošku podivně, v případě, že napochodujete do oblíbeného butiku rozzlobená, ve stresovém rozpoložení případně ihned po nepříjemné hádce s přítelem, dětmi, či rodiči, výběr šatů podlehne vašemu nepříjemnému rozpoložení a vám v tu chvíli nebude nic dobré. Proto se raději dostavte do svého oblíbeného butiku v dobrém rozpoložení, popřípadě s kolegyní, která vám sdělí svůj subjektivní názor na daný model.

Zamilovaly jste si delší společenské šaty, které jsou součástí vašeho bohatého šatníku již nějakou dobu, a vy jen čekáte, až nastane vhodná příležitost provětrat je? Pak pouvažujte, jestli jsou pro naplánovanou událost opravdu vhodné. Jestliže se chystáte na honosný ples v opeře, je docela neslušné obléct si na sebe krátké ultrašaty zakrývající pouze to nejnutnější. Pokud jste pozvaní na ples benefiční případně pravidelnou obecní tancovačku, bude výběr šatů zase o něco jiný. Každá událost si prostě žádá své a tomu byste měly pochopitelně přizpůsobit také svou společenskou róbu.

Elegantní šaty dokonale ozdobí zajímavý šperk případně kabelka. Nezapomeňte se však při výběru těchto plesových doplňků řídit heslem – méně znamená více. Kabelka, nebo náhrdelník by měli krásu vašich šatů podtrhnout a ne ji přebít. Myslete na tuto jednoduchou radu a staňte se královnou večírku!

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní blogy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.