Powerbanka TP-Link TL-PB50 má kapacitu 10 000 mAh

Firma TP-Link uvádí na našem trhu přenosný zdroj energie pro mobilní zařízení – powerbanku – s označením TL-PB50.

Pomocí zařízení je možné na cestách dobíjet smartphony, tablety, GPS, MP3 přehrávače a další zařízení napájená prostřednictvím akumulátoru, pokud právě nemáte k dispozici energii přímo ze sítě.

Kompaktní a přenosná powerbanka TP-Link TL-PB50 je vybavena akumulátorem typu Li-Pol s články od jihokorejské společnosti LG s celkovou kapacitou 10 tisíc mAh. Průměrný chytrý telefon tak s pomocí zařízení dobijete klidně pětkrát. Model navíc nabízí vícenásobnou přepěťovou ochranu i ochranu proti zkratu zdroje i připojených zařízení.

Díky dvěma integrovaným USB portům – 5 V / 2 A a 5 V / 1 A – je možné rychle dobít až dvě zařízení najednou. Stav baterie i nabíjení lze jednoduše zjistit pomocí integrované čtyřnásobné LED indikace. Výrobce uvádí kompatibilitu se přístroji iPhone a iPad i většinou zařízení běžících na operačním systému Android (ale s velkou pravděpodobností je možné dobíjet i přístroje na jiných platformách). Životnost powerbanky je uváděna na 500 nabíjecích cyklů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.