Ceny plynu různých dodavatelů

Až na polovinu klesly ceny plynu na burzách v posledních třech letech. Na tom ušetří jak domácnosti, tak i odběratelé z řad společností, kteří ještě ušetří díky příznivému kurzu eura ke koruně. Jediné co je třeba, je vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu a pečlivě postupovat při srovnání cen plynu.

Porovnejte ceny plynu u dodavatele Enra

Porovnejete si šest tarifů, které dodavatel společnost Enra nabízí. Budete-li chtít měnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož realizaci klidně nechte pracovníkům společnosti ENRA. Zákaznická linka je Vám k dispozici všechny dny v týdnu a pomůže Vám vyřešit snadno jakékoli případné problémy.

Protože má firma Enra Services cenu zemního plynu při srovnání s konkurenčními dodavatel nižšší díky nižším nákladům, zůstává pro odběratele cena konečná. Nejsou v ní obsaženy nijaké další aktivační či deaktivační náklady, či následné další výdaje, přičemž je možnost využít další program benefitů a ještě zajímavě uspořit.

Jak na srovnání cen plynu

Shodou okolností nevíte, který z uvedených tarifů vám bude nejvíce vyhovovat? Pro ten účel použijte online kalkulačku na webu, která pomůže najít vhodný tarif pro vás. Její aplikace je vskutku triviální, znáte-li přesné množství použitého plynu, tak hodnotu vložíte. Nemáte-li údaj o spotřebě k dispozici, pro orientační výpočet se doporučuje uvést, pro jaký účel plyn máte a druh bydlení.

Kalkulátor vám nakonec ukáže údaj, podle nějž můžete nabídku vyhodnotit a zvolit si pro sebe tu nejvhodnější alternativu. Důkladným srovnáním tarifů a vhodným výběrem můžete ušetřit.

Výhodnou cena vám ponecháme, protože zákazníkům nehrozí výrazné zdražení původně potvrzené ceny. Toto nařizuje jak odpovídající právní úprava, tak i právní podmínky dodavatele. Tyto, stejně tak ceník plynu, smlouvu a různé informace pro spotřebitele, jsou na webových stránkách dodavatele plynu, kde je možno se s nimi důkladně obeznámit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.