Lázně Bükfürdő – léčebné a relaxační pobyty

Nížinatý kraj, bohatý na termální prameny. Lázně Bükfürdő se nacházejí v překrásném lázeňském městě na severozápadě Maďarska, ale i přes svůj mladý věk se řadí mezi nejnavštěvovanější lázeňské komplexy.

Lázně Bükfürdő si oblíbilo pro léčivé prameny a bohaté možnosti rekreace množství domácích návštěvníků, ale i zahraničních milovníků lázeňství.

Lázně Bükfürdő jsou ideálním místem pro rekreaci

Bezstarostná relaxace, wellness pobyty, léčebné masáže, hotelový whirlpool, solné jeskyně nebo sauna. To je pouhý zlomek možností, které maďarské lázně Bükfürdő nabízí:

  • léčebné programy,
  • výhodné relaxační balíčky,
  • zastřešené zážitkové koupele,
  • celoroční léčebné lázně a koupaliště,
  • wellness, sportovní a volnočasové aktivity,
  • víkendové i dlouhodobé pobyty pro všechny generace.

Lázně Bükfürdő jsou vhodné pro návštěvníky každého věku. Pokud toužíte po klidu, užijete si dlouhé procházky krásnou přírodou nebo relaxační jízdu na kole nížinatou oblastí. Pro aktivní hosty různého věku či zájmů nabízí lázně Bükfürdő množství sportovních aktivit, pro mladší návštěvníky poskytují hotelové komplexy spousty večerní zábavy. Lázně Bükfürdő jsou vhodné místo k odpočinku i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny kurty, hřiště a bazény se skluzavkami.

Bükfürdő jako lázeňský komplex

Lázně Bükfürdő jsou hojně navštěvované pro léčivé účinky místních horkých pramenů s vysokým obsahem železa, hořčíku a vápníku. Tyto léčivé prameny pomáhají lidem, které trpí nemocemi páteře, pohybového aparátu nebo pomáhají lidem, kteří mají revmatické či gynekologické problémy. Maďarské lázně Bükfürdő nabízí také pitné kúry léčivou vodou z pramenů, která se doporučuje také jako prevence. Lázně Bükfürdő prostě nejsou pouhé lázeňské město. Přestože jsou lázně Bükfürdő poměrně mladé, samotné město má bohatou tradici a jako historické místo má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. Navštivte i vy oblíbené lázně Bükfürdő a objevte všechny možnosti toho lázeňského komplexu!

Objednat lázeňské pobyty nebo wellness pobyty můžete u SKI-WELLNESS.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.