Nová Bio prodejna na Smíchově – Vaše cesta ke zdravému životnímu stylu

Pár metrů od obchodního centra OC Nový Smíchov jsme nově otevřeli bio prodejnu.

V našem sortimentu samozřejmě nechybí takové základní potraviny, jako mouky všech druhů, různé výrobky z obilnin, ale i výrobky z pohankového mlýnu Šmajstrla.

Většina námi prodávaných produktů je v bio kvalitě. Ovšem najdete u nás i zdravou výživu Natural, racionální výživu Amunak a mnoho dalšího.

Na své si zde přijdou příznivci vegetariánství, veganství a makrobiotici, pro které máme připraveno nejen několik alternativ masa. Máme pro Vás také výrobky bez laktózy. Stále také rozšiřujeme náš sortiment pro celiaky. Takže pro ty z Vás, kteří musí ze stravy vyřadit lepek, každý den nabízíme i čerstvý bezlepkový chléb.

Pokud byste měli nějaké zvláštní přání, můžeme se Vám pokusit spoustu věcí objednat. Vše s námi můžete probrat nad šálkem lahodné Bio Fair Trade kávy, kterou pro Vás připravujeme do kelímku na cestu.  Fair Trade výrobky vůbec, jsou stěžejní částí našeho sortimentu. Vybrat si můžete z mnoha druhů Fair Tradových káv, čokolád, čajů nebo třeba kakaa či medů z různých koutů světa.

Přijďte si pro speciality z Goji, neboli Kustovnice čínské. Z tohoto plodu mládí si můžete pochutnat na Goji marmeládě, čaji, či jen Goji plodech máčených v čokoládě. Pokud máte raději něco na zkrášlení pleti, je tu pro Vás i anti-age pleťový a tělový krém.

Součásti sortimentu je samozřejmě také eko drogerie a přírodní kosmetika. Nechte se levandulovou vůní kosmetiky Durance zavát až do francouzské Provance. Nebo vyzkoušejte mýdlové ořechy, které k nám putují až z daleké Indie. Pro dámy nabízíme ucelenou řadu 100% přírodní a minerální kosmetiky Lily Lolo, která je samozřejmě netestovaná na zvířatech a většina výrobků, včetně štětců je tak vhodná i pro vegany.

Těšíme se na Vaši návštěvu. ZDRAVÁ KRÁVA

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.