Ubytování v rakouském Söldenu

Pokud ještě nemáte na letošní zimu zamluvenou dovolenou a vlastně si ani nejste jisti kam přesně vyrazit, zkuste rakouský Sölden. Toto špičkové lyžařské středisko Vás nemůže zklamat. V Söldenu je uz  teď na vrcholech více než metr a půl sněhu, v samotném centru města ve výšce 1377 metrů nad mořem je aktuálně 35 centimetrů a středisko je kompletně otevřeno a v provozu.

Sölden to je rakouský lyžařský ledovcový ráj. Středisko se rozkládá na svazích dvou, lyžařským tunelem propojených ledovcích: Tiefenbach a Rettenbach, dohromady je v Söldenu 36 km upravených, převážně mírnějších svahů ale i prudkých sjezdů, na kterých se jezdí Světový poháru ve sjezdovém lyžování a je domovským tréninkovým střediskem týmu US Ski.

Sölden je středisko světoznámé, vyhlášené, hojně navštěvovaná a tomu odpovídá i hotelové zázemí. Přímo v Söldenu je 240 hotelů a penzionů, v blízkém okolí najdete další stovku ubytovacích zařízení.

Pokud si to můžete dovolit, rezervujte si pobyt v pětihvězdičkovém hotelu Das Central, vaše zimní dovolená získá nový rozměr a bude dokonalé ve všech směrech.

Jestli je vám víceméně jedno, kde spíte, protože celý den strávíte na svahu a večer v nějaké útulné hospůdce nebo v baru, můžete se ubytovat v některém z levnějších penzionů, oblíbený a dobře hodnocený je například rodinný penzion Kühtrain, který leží pouhých deset minut chůze od lanovky na Gaislachkogel.

Více o nabídce ubytování v Söldenu, najdete na našich stránkách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.