Chlorella a mladý ječmen – pomocníci při detoxikaci organismu

Zima je ideálním obdobím na očistu těla. Můžete s ní začít hned po vánočních svátcích, které se ve většině rodin nesou ve znamení velkého hodování. Nechybí cukroví ani těžká a tučná jídla. Proto neváhejte hned v lednu upravit svůj jídelníček a začněte se stravovat o něco zdravěji. Detoxikaci můžete podpořit i použitím vhodných doplňků stravy.

Patří k nim například zelený mladý ječmen, který se prodává ve formě prášku. Ten před vypitím stačí rozmíchat ve sklenici s vodou. Získává se z mladých výhonků ječmene, které jsou bohaté na komplexní sacharidy, rostlinné bílkoviny a také na spoustu vitamínů a minerálů.

Jako alternativa funguje také sladkovodní řasa chlorella, která se užívá nejčastěji v tabletách. Opět je plná vitamínů, minerálů a dalších látek příznivě působících na naše tělo. Chlorella mimojiné pomáhá řešit i alergie a ekzémy, další kožní problémy nebo potíže s trávením. Jestliže se rozhodnete ji využít jako prostředek k detoxikaci, užívejte ji v několikatýdenních kúrách, po kterých užívání vždy na pár dní přerušíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.