Online tanková hra Word Of Tanks

Online hra Word Of Tanks je dokonalá týmová hra, která je založena na masivní multiplayer bázi, díky které si získala tisíce uživatelů po celém světě. Díky své propagaci a dokonalé hratelnosti se hra dostala do takového rozměru, že ji hrají miliony lidí napříč celým světem.

Samotná hra se odehrává během bitev druhé světové války, takže se můžete těšit na graficky dokonale odladěnou a líbivou hru, která vás jistě vtáhne do děje. Váš arzenál zahrnuje více než 220 obrněných vozidel z Ameriky, Německa, Francie a Sovětského svazu , pečlivě podrobně s historickou přesností.

Pochopitelně kromě vašich útoků na nepřítelé musíte čelit útokům, které jsou pořádány na vás. Tím pádem si musíte svůj arzenál tanků zlepšovat, opravovat a pořizovat jim nové a daleko lepší zbraně. Nepřátelské obrněné síly jsou všude okolo vás a na bojišti se ukáže pravda, který velitel má svoje vojsko lepší a vyspělejší.

Nicméně silné vojsko a vyspělé zbraně nejsou všechno co vám v online hře Word Of Tanks stačí. Důležitý je pochopitelně týmový duch a dokonalá souhra všech lidí ve vašem týmu. Členové vašeho týmu si můžete volit podle své libosti. Díky tomu zlepšujete své schopnosti a celkově dáváte hře daleko větší a nový rozměr. Vedoucí tanků musí mít strategického ducha, díky kterému povede své vojsko k cíli!

Hra je zdarma. Další informace a bezplatná registrace je na této herní stránce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.