Army shop Brno láká k návštěvě

Army shop Brno je kamenný obchod, ve kterém se nachází veškeré vybavení pro všechny hráče paintballu a airsoftu, pro všechny příznivce trampování, rybaření, táboření a pro milovníky dalších aktivit v přírodě.

V army shopu je také prodáváno oblečení či doplňky určené pro zásahové nebo bezpečnostní jednotky a milovníci světových válek si zde mají možnost zakoupit napodobeniny uniforem tehdejších vojáků. Pro konkrétnější představu si tak zákazník, který navštíví army shop Brno, může zakoupit například outdoorové oblečení – bundy, kalhoty, pokrývky hlavy a jiné vybavení – například vybavení určené na lov a na ryby, všechno potřebné vybavení na airsoft a paintball – od oděvů až po zbraně a munici, armádní techniku, znehodnocené zbraně či polní kuchyni. Army shop Brno tak nabízí zboží pro všechny, jejichž záliby se tímto směrem orientují.
V úvodu bylo zmíněno, že outdoor shopy se také zaměřují na prodej potřeb užívaných při paintballu a airsoftu. V čem konkrétně se tyto dva sporty liší? Pravidla airsoftu předepisují svým hráčům jiné zbraně a munici, než pravidla paintballu. Při paintballu jsou používány jako munice kuličky, jejich obsah tvoří barvivo. Proto když je daný hráč zastřelen, jde to okamžitě rozeznat. Airsoftové kuličky však žádným barvivem opatřeny nejsou, jsou celé zhotoveny z plastu a keramiky. Proto když je některý z hráčů zasažen, musí se sám přiznat a dobrovolně opustit bojiště. Celá hra je tak závislá na čestnosti jednotlivých hráčů. Další rozdíl spočívá v samotných pravidlech hry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.