Levná rodinná dovolená v Chorvatsku (pro skupiny)

Uvažujete-li nad dovolenou v Chorvatku s rodinou nebo velkou skupinou lidí pro letní sezónu 2013, tak vězte že je nejvyšší čas si rezervovat apartmán nebo ubytování v soukromí v Chorvatsku.

Ve skupině lidí je vždy mnohem větší sranda a s tím spojených zážitků. Dovolená s vašimi blízkými může být tou nejlepší, kterou u moře zažijete.  V Chorvatsku se nachází více jak 20 tisíc apartmánů, které jsou k dispozici všem turistům z celé Evropy. Proto je velmi důležité, pokud uvažujete nad dovolenou v Chorvatsku ve skupině (například 8-15 lidí), vyhledat si a rezervovat si ubytování co nejdříve.

Velkých apartmánů v Chorvatsku není mnoho

Pakliže vás pojede na dovolenou více lidí ve skupině, je vhodnější zvolit větší počet apartmánů v jednom apartmánovém domě. Existuje hned několik druhů ubytování v Chorvatsku, proto je vhodné číst pozorně informace týkající se nabídky ubytování. Máte-li v plánu cestu do Chorvatska ve skupině více jak 8 lidí (většinou se jedná o 2 osobní automobily), můžete v nabídkách ubytování najít i takto velké apartmány, které mají 2-3 ložnice, obývací část, kuchyni a sociální zařízení + terasu / balkón.  Další velkou výhodou bývá, že u celého objektu lze využívat místo na grilování, venkovní posezení, zahrádku atd. Z vlastních zkušeností však můžeme doporučit pro každou rodinu zvlášť apartmán. Je zde jako hlavní výhoda soukromí (to je na dovolené pro mnoho lidí důležité). Takto lze v Chorvatsku vybírat ze stovek apartmánových domů po celém chorvatském pobřeží (Istrie, Kvarner, chorvatské ostrovy, Dálmácie atd.). Pokud tedy pak máte pronajatý celý apartmánový dům (např. se 3 apartmány), můžete těchto služeb využívat jen pro vaší skupinu lidí.

Větší skupiny ušetří za ubytování v Chorvatsku

Při rozložení ubytování po méně osobách tak velkých slev nedocílíte. Avšak nezapomínejte, že je lepší provést rezervaci již v únoru, březnu max.dubnu. Právě u rezervace ubytování platí množstevní slevy za velký počet ubytovaných osob + další slevy za včasnou rezervaci. Tím pádem pokud vás jede na dovolenou do Chorvatska větší skupina lidí, můžete očekávat, že ubytování vás bude stát o desítky procent méně, než kdyby jste jeli jen ve 4 lidech. Větší slevy nabízejí velké apartmány (pro 8-10 lidí). Prožijte dovolenou v Chorvatsku 2013 s poklidem. V pozdějších měsících jsou apartmány již rezervovány nejen českými turisty a tím pádem budete mít hledání správného apartmánu/apartmánů mnohem obtížnější.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.