Nepodceňujte kancelářské stroje

Chcete novou laminovačku? Ta vaše stará už nepracuje, jak má? Objednejte si proto novou laminovačku Cosmic2 A4. U ní oceníte jednoduché laminování, které je rychlé a kvalitní. Prohlédněte si naší nabídku laminovaček, určitě vám padne do oka lamonivačka od americké společnosti Fellowes. Stačí si jen vybrat!

Nová lepší laminovačka

Využijte novou laminovčku Cosmic, díky které zvýšíte efektivitu práce. Nová laminovačka má zdvoujenou tepelnou ochranu laminovacího prostoru. Tak je stroj vždy připraven k práci, na dlouhé čekání, než se stroj zahřeje, můžete zapomenout. U této laminovačky vám nehrozí ani ohřívání krytu. Díky speciálnímu systému vám nikdy žádné dokumenty a papíry neuvíznou ve stroji. U laminovačky dále naleznete LED displej, díky kterému je práce s ní ještě komfortnější.

Co dále potřebujete v kanceláři?

Každá kancelář se neobejde bez sešívačky papíru. Díky ní budete mít papíry vždy přehledně u sebe. Pořiďte si sešívačku z naší nabídky, která sešije i 200 papírů najednou. Pro vaší větší pohodlnost vám poskytujeme i elektrické sešívačky. Stačí u nich nastavit hloubku sešití a množství sešívaných listů a sešívačka pracuje sama.

Navštivte náš e-shop plný kancelářských potřeb i vy! Zaručeně si vyberete!

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.