CityVille

Pokud se pohybujete na Facebooku asi vám neunikla jedna z nejhranějších her na světě CityVille. Tuto hru vytvořila společnost Zynga, která je tvůrcem známých her jako FarmVille anebo FrontierVille. Tentokrát máte na starosti úplně celé město a vaším úkolem je postarat se o to, aby vzkvétalo.

Vzhledem k tomu, že hra není přeložena do Češtiny rozhodl jsem se vytvořit takovou menší databázi o CityVille, kterou postupně doplňuji. Spousta lidí například neví co je potřeba na jednotlivé kolekce ve hře a ptá se známých, anebo musí hledat někde v zahraničí, což pro lidi slabší v angličtině může být problém. Já jsem vytvořit kompletní seznam Kolekcí v CityVille a snažím se jej udržovat aktuální. Vše je vytvořeno podobně jako na wikipedii, takže jsou jednotlivé informace provázané. Navíc je u každé z nich možnost psát své postřehy a komentáře. Ostatní hráči se tak mohou zeptat na detaily, anebo napsat své postřehy k danému tématu.

Držet krok se společností Zynga je celkem těžké, protože aktualizace hry probíhají minimálně jednou za týden. Věřím, že moje stránky o CityVille pomůžou nejen začínajícím hráčům, ale i těm pokročilejším. Popravdě stačí když hru nebudete hrát měsíc a už se v tom pomalu neorientujete. Navíc díky komentářům pod jednotlivými hesly mi můžete pomoct s rozšiřováním není to nic těžkého. Do budoucna dále plánuji možnost přispívání i pro ostatní, kteří by se tak mohli podělit o své zkušenosti, které za ty měsíce hraní nasbírali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní blogy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.