Motivace jako povolený doping aneb podnikáme s www.podnikani4u.cz

Nevíte, jak začít podnikat? Chybí vám motivace? Potřebujete peníze na rozjezd svého businessu? Přesto však víte, že motivace, obchodní talent nebo vize vám nechybějí? Pokud jste si alespoň dvakrát odpověděli „ano“, rozhodně byste měli zpozornět. Poradíme vám, jak nastartovat váš byznys a jak začít podnikat.

Představujeme vám projekt www.podnikani4u.cz neboli platformu, díky níž získáte motivaci pro rozjezd vašeho podnikání či vysněné práce. Naučíme vás, jak využít talent, pozitivní myšlení, zkušenosti i váš skrytý potenciál ke změně ve vašem životě.

I když předešlá věta zní, jako nereálná motivační fráze, opak je pravdou. Díky souboru vzdělávacích, motivačních, ekonomických či finančních prvků dopomáháme ke zlepšování manažerských dovedností i k vyšší motivaci, inspiraci nebo produktivitě.

Naše know-how spočívá v odborném a praktickém koučinku, díky němuž získáte vhled do problematiky podnikání a finanční gramotnosti. Ve třech fázích kurzu vám ukážeme, jak důležité je pochopit filozofii podnikání a systém řízení firmy. Budování businessu bude o to jednodušší, pochopíte-li teorii budování firmy.

Víme, že efektivní vzdělávání musí vycházet z praxe. Proto se projekt Podnikání4U intenzivně zaměřuje na práci ve skupinách, na workshopy, na individuální diskuze od profesionálních konzultantů a odborné koučování.

Web www.podnikani4u.cz vám nabízí službu podnikatelského rádce. Přináší tedy podpůrný zdroj informací pro začátky podnikání. Mimo to zde naleznete informace ze světa byznysu, motivační citáty, odborné ekonomické a vzdělávací články.

Ať už hledáte práci na Vysočině, práci v Jihlavě, práci v Humpolci, Havlíčkově Brodě nebo Třebíči určitě navštivte naše internetové stránky, kde najdete příběhy, které vám pomohou v rozjezdu vašeho vysněného podnikání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.