MTG World mění název na Viasat World

Firma MTG World oficiálně oznámila změnu svého názvu na Viasat World. Viasat je totiž zavedená značka satelitních kanálů, která je známější než dosavadní název jejího provozovatele.

Viasat World ve spolupráci se svými mezinárodními partnery vytváří a distribuuje celkově 27 placených zábavních kanálů ve 47 zemích, které sahají od států Skandinávie přes region CEE (střední a východní Evropy) včetně Ruska až po Izrael, Spojené státy nebo Afriku. Široká je i programová nabídka, která zahrnuje dokumenty z přírody, zeměpisu i historie, filmy i hrané seriály.

Viasat World existuje jako poskytovatel obsahu již od roku 2003, přičemž od října loňského roku je nezávislou společností. Do té doby byla součástí mediálního domu Modern Times Group.

Z portfolia Viasat World jsou u nás známé především tři mezinárodní kanály: Viasat History, Viasat Explore a Viasat Nature. Společnost je zároveň vlastníkem značky TV1000, což je název jedné z nejsledovanějších filmových stanic v oblasti Ruska a východní Evropy. Obsah nabízený mediální společností Viasat World je šířen jak televizním vysíláním, tak přes internet.

Bližší informace o společnosti Viasat World najdete na webové adrese www.viasatworld.com.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.