Lignofix E-Profi

Většinu dřevěných konstrukcí je nutné chránit před škůdci. V opačném případě totiž dříve nebo později zaútočí dřevokazné houby, dřevokazný hmyz nebo plísně. Konstrukce tak začnou ztrácet na své síle, pevnosti i stabilitě. Postupně vlivem škůdců chátrají a může dojít až ke zhroucení celé konstrukce.


Jak se bránit?
Osvědčenou ochranu proti škůdcům dřeva poskytuje Lignofix E-Profi. Tímto přípravkem jednoduše natřete dřevěné konstrukce, a zabezpečíte je tak proti hmyzu, houbám a plísním. Lignofix E Profi je ředitelný vodou a snadno se aplikuje postřikem, nátěrem nebo jinými způsoby.
Kvalita zaručena
Výrobky z řady Lignofix jsou známé vysokou kvalitou a dlouhou působností. Po aplikaci přípravku jsou totiž v interiérech dřevěné konstrukce chráněny celou dobu životnosti stavby. Jinými slovy stačí jediná aplikace Lignofixu E-Profi, abyste se už nikdy nemuseli obávat červotočů, tesaříků, dřevomorky ani plísní.
Výhodná cena
Používání Lignofixu E-Profi není finančně nákladné. Snaha ušetřit se naopak často nevyplácí – pokud vaše konstrukce napadnou škůdci, bývá jejich likvidace drahá a pohybuje se v řádech tisíců. Proto odborníci doporučují používat jako preventivní ochranu Lignofix E-Profi, který se do dřeva rychle vsakuje.
Různé barvy
Tento osvědčený koncentrát je v prodeji ve třech barevných kombinacích. Pokud vás zaujaly výhody Lignofixu E-Profi, můžete vybírat ze zelené barvy, hnědé barvy nebo bezbarvého koncentrátu. Navíc jsou k dispozici dvě až tři varianty, které se liší svým objemem (0,5 kg, 1 kg a 5 kg).

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.