Nevšední herní zpestření pro horké letní dny

Zábavných her na webových stránkách není nikdy dost! Jestliže taktéž vy patříte mezi herní nadšence, kteří tráví nevyužitý čas hraním internetových her, jistě jste si vědomi toho, že nalézt fakt originální web games je nelehké.

Na nejrůznějších webových stránkách je spousta her (velmi oblíbené arkády, mmorpg hry, logické hry), které vás sice na malou chvíli zabaví, ale objevit online hru, která by vás bavila delší dobu je doopravdy nelehké. Na těchto několika řádcích vám chceme představit pár her, které vás rozhodně ze dne na den bavit nepřestanou. Netradiční svět s prvky fantasy plný zlých bytostí a megalomanských bitev láká zapálené nadšence již od pradávna.

Objevte také vy kouzlo hry Drakensang a a vychutnejte si plnými doušky pochmurnou atmosféru, o kterou se zasloužili obrovští dračí stoupenci, jenž se snaží vyhubit z povrchu zemského všechny živé tvory. Zabráníte jim ve vyhubení lidstva? Pokud se vám podaří uspět, sklidíte slávu, o které se vám dosud ani nezdálo. Zapíšete se zlatým písmem do dějin rpg hry Drakensang nebo bude vaše hrdinská krev prolita zbytečně? Nebaví vás pochmurná atmosféra a tajemno? Dáváte přednost něčemu méně depresivnímu?

Zkuste online hru s názvem Skyrama, která si za dobu své krátké existence získala velké množství herních fanoušků po celém světě. Jako nový manažer rozlehlého leteckého areálu se musíte starat o jeho bezproblémový chod a pohodlí přepravovaných osob. Neustále vypravujete moderní letadla do exotických světových koutů, pečujete o bezchybné přistání a občas je potřeba vyřešit také nepříjemné ztráty kufrů svých cestujících. Tato hra si vás zajisté získá jedinečnou atmosférou i unikátním grafickým vyvedením.

A poslední hra, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti, nese název PirateStorm. V této hře z pirátského prostředí se stanete neohroženým pirátským bossem, který na své lodi brázdí moře a oceány, plní různé questy a na svých dlouhých cestách hledá poklady nevyčíslitelné ceny. Vše dobrodružná cesta však rozhodně nebude procházkou růžovým sadem. Plány na získání pokladů se vám pokusí zhatit různorodé mořské příšery i další nebojácní piráti. Všechny uvedené online hry můžete hrát zdarma a to navíc bez zdlouhavé instalace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.