Vlastní tričko snadno a rychle

Vytvoř si vlastní tričko snadno a rychle. Už se nemusíš obávat složitých postupů a toho, že to nezvládneš. Vše co k tomu potřebuješ je tvoje fantazie a dobrý nápad. Na tvé tričko si můžeš nechat natisknout tvou oblíbenou fotografii nebo hlášku.

Můžeš si také udělat tričko nebo mikinu tvého oblíbeného filmového a seriálového hrdiny. Vytvoř si vlastní tričko díky aplikaci na internetu. V internetovém obchodě, který tuto službu nabízí, si mimo oblečení můžeš nechat potisknout například plyšáka, magnetku, polštářek či hrneček.
Postup, jak si vytvořit tričko ve tvém internetovém prohlížeči, je velice jednoduchý. Bude ti stačit jen pár kliků myší a výtvor je na světě. V prvním kroku si vybereš to, co si chceš nechat potisknout – v nabídce bude například tričko, mikina, čepice, plyšák a mnoho dalších. Poté si zvolíš barvu, střih a velikost, aby ti tričko perfektně pasovalo.

V následujícím kroku přejdeš k motivu, fotce, hlášce, obrázku nebo logu, které si přeješ na svém tričku nosit. Pokud tě nezaujme nic z nabídnutých motivů, můžeš si vytvořit svůj vlastní. To samé platí samozřejmě i o textu, u kterého si opět můžeš zvolit velikost, druh a barvu písma.

Na tričko si můžeš umístit obrázku kolik chceš a můžeš si také zvolit, kam je chceš vložit. Celou dobu budeš mít k dispozici celkový náhled, takže podle něj můžeš dělat případné změny. Až dokončíš veškeré úpravy, stačí vložit tvůj výrobek do koše, vyplnit kolik kusů triček si přeješ zaslat, dále vyplnit tvou adresu a dodací údaje a pak jen čekat, kdy ti dorazí tvé tričko do schránky.
Pokud tě už tedy nebaví nosit oblečení zakoupené v normálních kamenných obchodech, které má každý druhý, vytvoř si vlastní tričko a buď originální. Tímto trikem můžeš také potěšit svou rodinu nebo přátele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.