Chce umět anglicky pořádně? Začněte slovní zásobou!

Umět alespoň  trochu anglicky je v dnešní době nutnost. Jenomže mnozí u „alespoň trochu“ zůstanou. Nebuďte jedním z nich!

Pomůže Vám v tom jedinečný web Anglická slovíčka (www.anglicka-slovicka.net)!

Naučit se anglicky opravdu dobře rozhodně není snadné. Navíc k různým jazykovým dovednostem potřebujeme různé schopnosti. Naštěstí jak čtení, psaní, porozumění, tak i mluvený projev mají jedno zásadní pojítko. A tím jsou právě anglická slovíčka.

Pořádná slovní zásoba je alfou a omegou toho, abychom se vymanili z „pasti věčného začátečníka“. Dokud známe slov příliš málo, nic si nepřečteme. Protože, ruku na srdce, listovat ve slovníku nebaví nikoho. A dokud si nic nepřečteme, tak nás angličtina nebaví a my se jí proto nevěnujeme. Bludný kruh se uzavírá a věčný začátečník je na světě.

Jak z toho ven? Začněte budovat anglickou slovní zásobu! Když si budete moct přečíst anglické texty, gramatika Vám už časem pod kůži začne lézt sama!

A proč právě www.anglicka-slovicka.net? No protože tento web se na rozdíl od mnoha jiných podobných online projektů pyšní hned několika zásadními odlišnostmi, které z něj dělají web číslo jedna ve studiu slovíček:

  • Nevytváří ho student, kterého to za chvíli přestane bavit.
  • Dosponuje největší slovní zásobou mezi podobnými weby.
  • Má vlastní, unikátní způsob plnění databáze. Nová slovíčka se vybírají z autentických textů, zejm. zpravodajských serverů, televizních pořadů, aj.
  • Podporuje různé významy slov, synonyma a homonyma.
  • Je to zdarma. Ano, zdarma. Žádný háček v tom není.
  • Pro většinu funkcí systému není třeba registrace. Můžete tak začít hned.
  • A hlavně se systematicky vyvíjí a posouvá vpřed, takže každou chvíli přibývají nové funkce, nová slovíčka a nový obsah.

Vedle vlastního trénování systém nabízí také testy anglické slovní zásoby a to hned v několika stupních obtížnosti. Po jejich vyhodnocení obdržíte procentuální skóre a systém Vám doporučí, který trénink je pro vás nejvhodnější.

Tak na co ještě čekáte? 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.