Autodíly Mazda

Sháníte autodíly Mazda a nevíte kam pro ně? Ať už se jedná o nové, či použité náhradní díly, vše Vám můžeme nabídnout u nás ve firmě Auto Dufek.

Již od roku 1992 provozujeme autoservis a vrakoviště Mazda v Praze. Skladem máme přibližně 2 miliony použitých originálních náhradních dílů Mazda. Ty máme v hale skladovány v suchu a chráněny proti slunci a jiným okolním vlivům.

Nové náhradní díly na Mazdu

Jsme schopni Vám objednat jakýkoliv náhradní díl na vozy značky Mazda. Jako autoservis Vám je ihned můžeme i namontovat. Máme spolehlivé dodavatele, od kterých pravidelně objednáváme.

Použité náhradní díly na Mazdy

Provozujeme vrakoviště Mazda, takže máme dostatek originálních použitých náhradních dílů. Většinu máme na skladě, některé pak čekají v původních vozech na vymontování. Pokud náhradní díl zrovna nemáme na skladě, rádi Vám ho vymontujeme z vozu na vrakovišti, nebo Vám ho seženeme v síti partnerů.

Co u nás seženete

Máme náhradní díly za všech vozů značky Mazda běžně dostupných na našem území. Co se týká speciálů, nebo zahraničních typů vozů, máme náhradní díly také, ale nemusí být všechny, proto je dobré se dopředu informovat. Pokud mít nebudeme na skladě takový díl my, seženeme ho u některého z našich partnerů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.