Fakturační systém pro začínající firmu

Vaše firma se rozrostla a už vám nestačí jen vydávat faktury v jednoduchém softwaru? Potřebujete mít nástroj v kterém zpracujete účetní závěrku?

Na trhu je nový cloudový systém Info Office Online, který je plně online. Tzn. nemusíte již řešit umístění databáze, správu uživatelů, aktualizace a všechny doplňkové služby. Můžete tak věnovat svůj čas a peníze na investice do své hlavní podnikatelské činnosti.

Systém je poskytován jako služba, v 1 pevně dané ceně je zahrnuto:

  • Neomezené datové úložiště
  • bezpečnost dat, vč. antiviru a stálého monitoringu
  • Plné užívání aplikace, která je vždy aktuální
  • Dostupnost odkudkoliv přes web, garance spolehlivosti datového centra Microsoft 99,9%
  • Zákaznická podpora
  • Libovolné rozšíření počtu aplikací nebo uživatelů na měsíční bázi

Systém je funkčně rozdělen na 3 základní aplikace, abyste si mohli zvolit a platit jen to, co používáte: Ekonomický systém, Obchodní databáze, Personalistika a mzdy. Pokrývá tak potřeby firemního informačního systému pro malé a střední firmy. Nejde tedy jen o fakturační systém, který vytváří faktury, ale o plnohodnotné ERP.

Myslete na budoucnost, kdy se vaše firma může vyrůst a budete si chtít interně zpracovávat i mzdy nebo skladové hospodářství.

Pro demo přístup zdarma stačí napsat na mail@info-office.cz. Při zavádění systému je vám firmou přidělen průvodce implementací, s kterým můžete doladit nastavení systému k vaší spokojenosti. Více informací na http://ONLINE.info-office.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.