Hry bez hranic – zahrajte si kdekoli a kdykoli

Pro všechny milovníky her na netu máme pár atraktivních tipů, které je zkrátka nenechají odejít od PC. Ať už upřednostňujete strategiím, vesmírným střílečkám, casual onlinovkám, nebo rodinnému fantasy dobrodružství, následující bezplatné hry online, které si můžete spustit úplně zdarma prostřednictvím svého prohlížeče, vás stoprocentně pobaví na několik dlouhých dnů a večerů. Pěkně se na své židli uvelebte a nechte se zatáhnout do netradičního, fantasy a mnohdy také dosti nebezpečného online světa.

Předlouze očekávaná online games Merc Elite konečně spatřila světlo světa. Její fanoušci, kterých se v českých vodách vynořilo poměrně dost, již netrpělivě okusovali kabel internetového připojení ve snaze alespoň malinko popostrčit spuštění registrací. U této hry si můžete zvolit jednu z 5 hratelných skupin které se můžou pochlubit zajímavými dovednostmi. Někteří válečníci vás doslova do kolen dostanou svými taktickými vlastnostmi, u některých můžete třeba také ocenit výbornou výzbroj a výstroj vojáků, která odolá kdejakému napadení a možná, že vaše volba padne na válečníky, kteří vynikají v bojích na blízko. Ať už se v akční online hře Merc Eliterozhodnete pro jakoukoli bojovou skupinu, výsledek vesmírných bitev máte jen ve své moci.

Pokud vám dobrodružství ve vesmíru nic příliš neříká, vyzkoušejte si, jaké to je, když bojujete proti na první pohled neporazitelným nebezpečným nepřátelům. Na souboj vyzvěte dračího vládce a poměřte síly se zlým dračím ohněm, který likviduje vše živé. U akční hry Drakensang Online se může stát vítězem pouze jeden element. A to pouze lidský anebo ten dračí. Dokážete převrátit bolestný osud lidského pokolení ve svůj prospěch? Nebo podlehnete jako stovky odvážných reků před vámi a necháte příslušníky lidského rodu na pospas dračí tyranii? To, jak dopadne závěrečná bitva mezi vámi, a dračím vládcem si odhadnout netroufneme. Prozradit vám však můžeme, že půjde o boj na život a na smrt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.