Zajistěte si novou firmu i s jejím sídlem

Rádi byste začali podnikat, ale nevíte jak na to? Jako OSVČ ručíte za závazky celým svým majetkem, což se v mnoha oblastech může ukázat jako nevýhodné. Daleko lepší je založit si společnost s ručením omezeným, jejíž společníci ručí jen do výše majetku firmy. Pokud sami nemáte zkušenosti se zakládáním firem a nevíte, co vše je potřeba zařídit, můžete tuto činnost svěřit do rukou odborníků.

Takto zakládaným společnostem se přezdívá ready made. Můžete vybírat ze dvou základních možností, buď si firmu koupit již předzaloženou nebo se rozhodnout pro založení na míru, které se vyplatí především tehdy, kdy máte na svou společnost nějaké specifické požadavky.

Nová společnost bude zapsaná v obchodním rejstříku. Firma za vás zajistí živnostenské oprávnění, složí základní kapitál a sepíše společenskou smlouvu a případně také stanovy. Doplňkovou službou je také sídlo firmy, které se může za poplatek nacházet virtuálně i v lukrativnější oblasti, jež si sami jinak nemůžete dovolit. Takové sídlo bude mnohem lépe působit na vaše klienty či zákazníky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.