Elektronická kniha jízd

Sledováním osobních vozidel ve firmě se dají ušetřit velké prostředky. Díky online aplikaci GPS kniha jízd můžete vždy přesně vědět, kde se které vozidlo nachází.

Protože zaměstnanci nemohou jezdit soukromé jízdy, ušetříte jak za pohonné hmoty, tak za údržbu vozidla, nebo servisní prohlídky. Elektronická kniha jízd generuje také knihu, která slouží jako podklad pro vyúčtování soukromých kilometrů apod.

GPS kniha jízd se také hodí pro sledování osob, například dětí, seniorů nebo domácích zvířat. Díky funkci sledování ve vymezené oblasti můžete být notifikování pomocí SMS, pokud se osoba pohybuje mimo povolenou oblast. Vhodné také pro sledování závodníků na trase závodu atd.

Doplněk pro GPS sledování jsou kamerové systémy. Ty zaznamenávají kompletní obraz při pohybu vozidla nebo osob a slouží jako důkazní materiál. Protože kamer je mnoho druhů, je důležité při výběru dbát na vhodnou funkčnost, například kamery s infra přísvitem, nebo kamery pro skrytou montáž. Kamerový systém se hodí jak pro sledování vozidel, ale také samozřejmě pro hlídání firem, kanceláří. Kamery můžete sledovat přes internet pomocí PC, přes mobilní telefon Symbian, nebo iPhone.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.