Hokejové kempy pro náročné

Hokejová škola S&H centrum Neratovice to jsou zkušení lektoři Martin Chabada, Martin Štrba a Tomáš Hadrava. Pořádáme nejlepší hokejové kempy v Česku. Náš hokejový kemp, to je individuální práce.

Kvalitní hokejová škola

Pořádáme hokejové kempy, které umožní hledat konkrétní chyby a pracovat na jejich odstranění. Naše hokejová škola si zakládá na práci v menších skupinkách, protože věříme, že to je nejlepší cesta ke zlepšení v co nejkratším čase. Hokejový kemp může hostit domovský zimní stadion se širokou škálou sportovních a relaxačních aktivit v centru Neratovic, pouhých 20 km od Prahy, nebo i jiné místo.

Pokud Vás naše hokejová škola oslovila, na našich stránkách www.hokejovaskola-sh.cz najdete kalendář, kde si můžete hokejový kemp zarezervovat. Hokejové kempy s námi nabízejí individuální plán pro jednoho či dva hráče nebo skupinový trénink pro šest až 10 hráčů. Na webu najdete rovněž fotogalerie z tréninku či videoukázky reálných hokejových situací pro hokejový kemp.

Naše hokejová škola to je i exkluzivní tréninková metodika. Hokejový kemp naučí účastníky věci, které nikdy neviděli a v České republice je nikdo nedělá. Naše hokejové kempy jsou nejlepší volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.