Vyhlídkové lety letadlem u společnosti vyhlidkoveletycb

Hledáte nevšední dobrodružství? A pomysleli jste už na možnost využít vyhlídkový let či let balonem? Pokud ještě váháte, podívejte na stránky společnosti, která nabízí vyhlídkové lety v okolí českých Budějovic a po domluvě i na dalších místech Jihočeského kraje.

Vyhlídkový let v okolí Českých Budějovic

Společnost vyhlidkoveletycb, která sídlí v Českých Budějovicích, vám nabízí možnost využití jedinečného dobrodružství, které nabízí vyhlídkový let. Vyhlídkové lety se provádějí v okolí Českých Budějovic, ale pokud si přejete podniknout vyhlídkový let po vlastní trase, i tuto možnost společnost vyhlidkoveletycb nabízí. Vyhlídkový let začíná obvykle na letišti v Hosíně nedaleko Českých Budějovic, ale nově od roku 2012 je možné začít vyhlídkové lety rovněž z letiště Frymburk. Další variantou na přání zákazníka jsou vyhlídkové lety z Tábora, Jindřichova Hradce a Strakonic. Cena vyhlídkových letů začíná již od 1833 Kč.

Vyhlídkové lety pro 1 až 3 osoby

Vyhlídkové lety jsou uskutečňované různými typy letadel. Od typu letadla a délky trasy se odvíjí rovněž cena za vyhlídkový let. Přejete-li si objednat vyhlídkový let pro jednu osobu, je možné pro tento účel vybrat letadlo DA 20 Katana, který je pro tyto vyhlídkové lety ideální a vyjde vás nejlevněji. Přejte-li si vyhlídkový let pro více osob, můžete zvolit letadla typu Cessana 172, Zlin Z43 nebo DA 40 Diamond Star. Samozřejmě, nevyznáte-li se v letadlech a tyto názvy vám nic neříkají, můžete se podívat na stránky společnosti vyhlidkoveletycb, kde jsou všechny typy letadel podrobněji popsané a rovněž jsou k prohlédnutí na fotografiích. Nezaujal-li vás právě vyhlídkový let letadlem, možná pro vás bude lepší volba let balonem, který rovněž tato společnost nabízí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.