TP-Link uvádí cloudovou kameru s režimem nočního vidění

Výrobce síťových zařízení TP-Link uvádí na trh bezdrátovou cloudovou kameru s označením NC250, která nabízí HD rozlišení či noční vidění.

Tato kamera s dosahem 5,5 metru (a to právě i ve tmě) je určena zejména pro ostrahu majetku, ale i pro péči o nemohoucí členy rodiny a další podobné účely. Dalším možným využitím zařízení je funkce opakovače (repeateru) signálu Wi-Fi – tímto způsobem lze rozšířit nebo posílit místní bezdrátovou síť.

Obraz z kamery je možné díky jejímu připojení do cloudu streamovat v reálném čase prostřednictvím webového rozhraní nebo mobilní aplikace TP-Link tpCamera pro platformy iOS a Android. Webové rozhraní je pak k dispozici na serveru tplinkcloud.com, kam se lze přihlásit k příslušnému uživatelskému účtu z libovolného připojeného zařízení. Data z kamery se přenášejí rychlostí až 300 Mbit/s, což při zmíněném HD rozlišení (720p) znamená plynulý obraz bez sekání a prodlev.

Kameru TP-Link NC250 je možné na českém trhu zakoupit již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 899 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.