Zákazníci freeSATu mohou vyzkoušet kanál AXN Black zdarma

Ve dnech 15. dubna až 18. května mohou všichni zákazníci služby freeSAT bez výjimky zdarma vyzkoušet prémiový kanál AXN Black.

Nabídka navazuje na březnovou akci, v rámci níž si zakázníci mohli vyzkoušet sesterskou stanici AXN White. Obě stanice jsou přitom standardně dostupné pouze pro předplatitele balíčků freeSAT plus nebo SuperPak. V uvedenou dobu si je však AXN Black možné otestovat i v rámci balíčků freeSAT light nebo freeSAT medium.

V době mezi 15. dubnem a 18. květnem, kdy uvedená nabídka platí, poběží na AXN Black například závěrečná řada seriálu Spartakus: válka prokletých. Seriál založený na skutečných historických událostech vypráví o vzbouřencích pod vedením thráckého gladiátora Spartaka, kteří bojují proti Římanům. V závěrečné řadě si Římané uvědomují, že se nevyhnou totální válce – Spartakus totiž postupuje od vítězství k vítězství.

Nejen Spartakus, ale i další zajímavé seriály, celovečerní filmy i pořady úspěšné na mezinárodním poli čekají zákazníky v měsíci na přelomu dubna a května na bezplatně přístupném televizním kanálu AXN Black.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.