Věžovky: Otestujte své taktické schopnosti

Každý, kdo má alespoň trochu taktického ducha, by si určitě neměl nechat ujít herní žánr věžovky (taktéž známy pod pojmem Tower Defense) který v poslední době stále více nabývá na popularitě. Smysl hry je v co nejefektivnějším rozestavění obranných věží podél bludiště, které mají zajistit, aby pryč z herní mapy neodešla ani jedna nepřátelská jednotka.

Velmi záleží na pozicích jednotlivých věží. Jakmile postavíte jednu věž špatně, je velmi pravděpodobné, že velmi rychle prohrajete. Každá věž má své unikátní vlastnosti a schopnosti. V některých hrách je dokonce povoleno upgradování za peníze.

Peníze získáváte za zabité nepřátele. Čím více jich zabijete, tím více dostanete peněz na rozšiřování vaší obrany. V rámci jedné hry na vás čeká mnoho levelů, v nichž musíte ukázat svůj nejlepší výkon abyste se dostali dál. Věžovky totiž nejsou pro kdejaké zelenáče, takže vám s největší pravděpodobností bude nějakou dobu bude trvat, než se je naučíte hrát.

Na závěr bych chtěl upozornit na dvě velmi kvalitní věžovky, které určitě stojí za omrknutí. Jedná se o hry Ultimate Defense 2 a Bloons Tower Defense 4. Další neméně skvělé hry naleznete na webu http://vezovky.cz. Přejeme hodně štěstí při hraní!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hry a hračky, Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.