Mezinárodní doprava společnosti Bomar s.r.o.

Musíte převézt náklad? Hledáte spolehlivého dopravce, který ho bezpečně přepraví na místo určení? Obraťte se na společnost Bomar s.r.o. Nabízíme mezinárodní dopravu už 20 let. Přepravíme vaše zboží pro celé Evropě, Rusku i Turecku. Nechte si doručit zásilku včas a bez problémů.

Spolehlivý mezinárodní dopravce Bomar

Proč je mezinárodní doprava s Bomarem tak výhodná? Ve všech vozech máme umístěné mobilní telefony a satelitní navigaci, díky které přes přesně víte, kde se vaše zásilka nachází. Samozřejmostí je pojištění veškerého nákladu na 5 milionů Kč, pakliže budete chtít pojištění navýšit, tak to není problém. Vsaďte na mezinárodní dopravu Bomar i vy!

Převezeme cokoliv

Náš vozový park skýtá širokou škálů vozidel, tudíž se postaráme o jakýkoliv náklad. I nepříjemné papírování a zajištění povolení nechte na nás. Kamionovou dopravu Bomar zaručeně oceníte! Mezi její základní atributy patří rychlost, spolehlivost a lákavá cena. Dopravíme váš náklad do všech států EU, pobaltských zemí, Slovinska, Chorvatska nebo Moldávie. Kontaktujte společnost Bomar, která se stane spolehlivým partnerem na přepravu nákladu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.