Půjčka na exekuci bez zástavy

V současné době je velmi jednoduché dostat se do situace, kdy vám hrozí exekuce. Pochopitelně nechcete přijít o cenný majetek, a proto se poohlížíte po vhodném kroku, který by vás zbavil těchto starostí. Východisko z nepříjemné situace symbolizuje půjčka na exekuci bez zástavy. Jedná se o finanční produkt sloužící k uhrazení dlužné částky z předešlého úvěru, díky kterému vám přišlo oznámení o exekuci.

Věřitelé se nezajímají o to, co k exekuci vedlo, místo toho se postarají o včasné zaplacení vašeho závazku.

Popisovaná finanční služba jde přitom ve svých benefitech ještě dál. Jak již název napovídá, obejdete se při jejím vyřizování bez ručení nemovitostí (dům, byt chata) či ostatním majetkem (automobil). Namísto toho dané společnosti spíše zajímá, zda disponujete pravidelným měsíčním příjmem. Nemusí se přitom nutně jednat o klasickou výplatu, mnohdy se spokojí i s důchodem, přídavky nebo podporou v nezaměstnanosti. Potřebují zkrátka vidět, že máte možnost úvěr splácet.

Dále je samozřejmě vhodné zvážit, jestli se opravdu vyplatí lepit jeden závazek druhým. Na druhou stranu však musíme zmínit, že přijít o veškerý majetek se také nejeví příliš růžově. Vaše zabavené vlastnictví se totiž v následující dražbě prodává výrazně pod cenou, a proto je raději lepší nábytek či elektroniku před exekucí zachránit právě pomocí této peněžní injekce.

Jestliže jste se již pro úvěr rozhodli, patrně vás bude zajímat, kde o něj zažádat. Půjčka na exekuci bez zástavy se stala častým tématem na odkazované burze půjček. Jednoduše zde zdarma a bez registrace vložíte poptávku, ve které uvedete své jméno a příjmení, telefonní číslo, email a o jakou sumu by se mělo jednat. Můžete zmínit i hodnotu jednotlivých splátek. Poté již jen čekáte, kdy se vám daný investor ozve se svou nabídkou. Díky množství soukromých poskytovatelů a jednotlivých osob, které o půjčku žádají, se jedná o vhodné místo pro váš dotaz o pomoc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.