Několik tipů, jak správně nakoupit školní potřeby

Chystáte se nakupovat školní potřeby pro své děti? Máme pro Vás několik tipů, jak si tuto činnost usnadnit i něco ušetřit. Ať už Vaše děti do školy chodí a Vás čeká jen doplnění zásob nebo se chystáte kompletně vybavit malého školáka do první třídy, nenechávejte nákup těch věcí, které rozhodně budou potřeba, až na začátek školního roku. Budete mít pak více jiných starostí a navíc už nemusíte sehnat ty nejlepší a nejhezčí kousky.

Školní brašna

Asi ta nejdůležitější rada při výběru batohu nebo školní aktovky pro prvňáčky je: vybírat společně s dítětem. Školák bude určitě řešit pouze vzhled, ale vy byste se měli zaměřit na jiná kritéria. Při výběru by však neměl být brán zřetel pouze na vzhled, ale i na jiné aspekty. Důležité jsou pevná záda. Nepodceňujte ani Váhu batohu. Dítě bude přeci nosit baťoh nebo brašnu každý den. Vyztužená a vypolstrovaná záda zajistí prevenci před špatným vývojem formování páteře u dítěte. Pevné dno chrání před vlhkem a špínou. Nezapomínejte ani na správné nastavení popruhů. Reflexní prvky napomáhají vyšší bezpečnosti při cestě do školy a zpět domů.

Školní penál

Společně s brašnou můžete koupit i školní penál. Dítě bude opět preferovat vzhled. V nabídce máme různé druhy. Vybírat můžete podle barev, tvarů a velikostí, podle množství přihrádek a toho, kolik se do něj vejde. Školní pouzdro může mít i okýnko na rozvrh hodin, což je zajisté užitečné.

Školní pomůcky

Nejvytíženější a jednou z nejdůležitějších školních potřeb jsou dozajista psací potřeby. Nabízíme Vám ohromné množství plnicích per a propisek, tužek i vícebarevných, pastelky, voskovky. Stačí si jen vybrat. Aby školák mohl psát pohodlně, zaměřte se na ergonomii. Ve škole se samozřejmě jen nepíše, ale i kreslí a maluje. Nezapomeňte proto ani na barvy, štětce, pastelky a podobně.

Další školní věci

Nákup sešitů a obalů můžete uskutečnit zároveň při koupi ostatních věcí, nebo počkat opravdu až na začátek školního roku. Každý učitel má jiné nároky, učebnice mají různý tvar. Vyhnete se tím situaci, že nakoupíte něco zbytečně nebo naopak budete muset dokupovat. Pro prvňáčky budete zřejmě potřebovat i číslice a abecedu. U nás Vám můžeme nabídnout i doplňky, jakými jsou sáčky na cvičky, kufříky a kapsáře, školní rozvrhy, podložky do sešitů a dokonce i taháky.

V případě, že jste z Uherského Hradiště či okolí, jistě oceníte i náš rozvoz zboží. Těšíme se na Váš nákup! http://www.pasp.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.