Vytvoříme vám webové stránky za super cenu!

Ušetřete čas a peníze! Webové stránky rychle, hezky a profesionálně včetně domény teď může mít opravdu každý!

Společnost ZONER software, leader na poli hostingových služeb, vám v létě vytvoří pěkné, profesionální a funkční webové stránky pro cokoli si řeknete. Navíc se slevou 20 %a s doménou v ceně zdarma.

Mějte stránky za pár dnů

Z Vámi dodaných podkladů Vám vytvoříme web podle Vašich představ v moderním a oblíbeném redakčním systému inPage. Díky tomu nepotřebujete žádné programátory pro tvorbu webu a web budete moci v budoucnu sami snadno editovat.

inPage – redakční systém s řadou bonusů

Pro firmy a drobné živnostníky jsou webové stránky důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mohou totiž přinést nové zákazníky a zvýšit tržby.

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény. Kromě výběru z desítek šablon vzhledu a různých motivů nabízí vlastní například plnohodnotný e-shop.

Balíčky vytvořené v inPage

objednávejte-zde-button-red2.png

„ Nechali jsme si od ZONERu udělat webové stránky. Celková spolupráce vedla k nadstandardnímu uspokojení mých požadavků.“ Marián Gučík, www.guciknovak.com

S letní slevou 20% web za 2.300 Kč*

Pro všechny, kdo nechtějí platit vysoké částky za tvorbu jednoduchých www stránek jsme připravili balíček Základ pro vytvoření webu. Je vhodný pro každého, kdo má připraveny vlastní podklady (texty, obrázky, soubory atd.), ze kterých během krátké doby vytvoříme vaši vlastní moderní webovou prezentaci.

Výhodou je vytvoření individuálního obrázku prezentace (tzv. motivu), který dodá stránkám profesionální vzhled. Dalším plusem je registrace stránek do 5 vyhledávačů.

objednávejte-zde-button-red2.png

Nyní mají všichni podnikatelé, firmy, blogeři nebo jednotlivci šanci nechat si udělat pěkný a profesionální web. To vše za bezkonkurenční cenu.

Veškeré informace o programu inPage naleznete na stránkách www.inpage.cz , nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin@zoner.cz.

Reference

Přehled webů vytvořených v inPage najdete na www.inpage.cz/top/ . Zde je pro inspiraci přehled těch nejzajímavějších:
www.zelinkajan.com
www.buskal.com
www.worldwide.inpage.cz
www.realitybezprovize.eu
www.dvorak-video.cz

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně domény) 1.200 Kč bez DPH.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.