Vytvořte si webové stránky nejjednodušeji!

Chcete mít webové stránky? Zkuste populární redakční systém, se kterým jejich tvorbu zvládnete během pár minut, získáte vlastní .cz doménu v ceně nebo e-shop!

Oblíbená služba inPage od společnosti ZONER software umožňuje vytvořit osobní a firemní webové stránky vlastními silami za několik minut. inPage se hodí jak pro „renovaci“ starého webu, tak pro tvorbu úplně nových webových stránek. Můžete tak na internetu vytvářet weby pro kamarády a zákazníky , hezky, levně, jednoduše a se vším, co potřebujete a to bez zkušenosti s programováním. inPage navíc podporuje SEO, což pomůže lépe umístit web ve výsledcích vyhledávání a přivede tak na stránky zákazníky přímo z vyhledávání.

inPage nabízí

  • webové stránky a doménu .cz
  • e-mailové adresy
  • průvodce vytvořením stránek
  • kvalitní podpora SEO (Seznam, Google)
  • e-shop s pokročilými službami
  • stovky šablon s barevnými kombinacemi
  • možnost úprava CSS
  • rychlá aktualizace dat on-line

O doméně .cz

Doména .cz je součástí webové adresy, e-mailové adresy a všech dalších adres internetových služeb. Vytváří tak internetovou identitu dotyčné osoby či organizace. Na českém internetu je nejvíce populární doména .cz, která právě překonala 1.000.000 registraci a má pro prezentaci v českém prostředí nezaměnitelný význam. Pokud vytváříte pro své zákazníky webové stránky, jasná volba by měla padnout na doménu CZ.

Využijte omezenou nabídku na inPage.cz!

Kdo chce pěkné a snadno upravovatelné www stránky s vlastní .cz doménou, kterou využívají tisícovky spokojených uživatelů s firemními, osobními nebo klubovými stránkami, služba inPage by pro něj měla být jasnou volbou.  S velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, množstvím služeb a doménou .cz v ceně se stává ve své třídě jedničkou mezi konkurencí. V rámci kampaně na podporu domény .cz je nyní služba inPage pro tvorbu webových stránek za speciální cenu jen 600 Kč/rok (včetně domény .cz). Navíc jsou zde zajímavé partnerské slevy. Objednat program můžete zde.

Veškeré informace o programu inPage naleznete na webových stránkách www.inpage.cz nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637 nebo e-mail admin@zoner.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.