Magazín o golfu

Dovolte nám představit nový magazín zabývající se vším kolem golfu. Náš golfový magazín přináší super návody pro začínající i pokročilé golfisty. Poradí s výběrem golfového vybavení, hřiště a poradí vám tipy, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

Výběr golfového vybavení

Výběru golfového vybavení se věnujeme hodně, protože je velmi důležité zbavit se mýtů a mylných představ. Například se dozvíte, jak vybrat golfové hole pro začátečníka. V tomto článku odstraníme pár mylných představ a uvedeme, co je opravdu při výběru golfových holí důležité. V dalších článcích se pak dozvíte, jak vybrat golfovou rukavici, nebo golfové míčky.

Vyvracení mýtů

O golfu stále ještě panují mylné představy. Jednou z nich je, že golf je drahý sport a že je jen pro snoby. Ukážeme si na příkladech, že golf není drahý sport a že se hravě vyrovná jiným sportům, které se hrají v méně lidech. Samozřejmě ho nemůžeme porovnávat s fotbalem, kde každý zaplatí dvacku a hraje, ale zase je těžké udržet si tým na pravidelné hraní. V golfu si vystačíte sami a je to podobně drahé, jako třeba squash, nebo volejbal.

Mnoho zajímavostí

Číst náš magazín se opravdu vyplatí, chystáme pro vás mnoho zajímavostí. Dejte si ho třeba do RSS čtečky, aby vám neunikl žádný důležitý článek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.