Prodávané prsteny stříbrné jsou osázeny krystaly Swarovski a náušnice stříbrné růžovými zirkony

Krystaly Swarovski jsou odpradávna zpracovávány s důrazem na efekt. Náš klenotnický podnik Čištín, s. r. o., dodává rozmanité šperky Swarovski, dále náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a různé přívěsky. Můžete si vybrat krásné prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, ale i rozličné stříbrné a zlaté přívěsky. Český vltavín, granát, ještě přírodní ametyst, topaz, populární olivín, zajímavá říční perla černá, lososová, bílá, stříbrná a růžová dodávají našim šperkům šmrnc.

Pořiďte si krásné šperky Swarovski s působivými efekty

Klenoty s puncem kvality jsou osázeny právě krystaly Swarovski. Nabízíme elegantní šperky Swarovski vyráběné s akcentem na kvalitu, detaily, barvy a efekty. Naše šperkařství má v nabídce oblíbené náušnice stříbrné, půvabné prsteny stříbrné pro ženy i muže a rozličné přívěsky pro děti i dospělé. Módní krystaly obsahují hlavně čistý krystal, tanzanit, dále zajímavý light azore, další typy krystalů: light rose, emerald, ametyst, topaz, olivín, siam, safír, chrizolit, zajímavý krystal vitrail light, módní AB krystal a elegantní fuchsia.

Krásné náušnice stříbrné pro dospělé i děti

Nekonečná řada šperků, zahrnující také náušnice stříbrné, je efektně zkrášlena použitými krystaly Swarovski, zirkony, či jinými kameny. U každého šperku se počítá s důkladným upevněním krystalů nebo kamenů, aby nedošlo k jejich nechtěnému uvolnění. Povrch každé náušnice stříbrné je pokryt čistým rhodiem, jež umí podnítit celkovou odolnost náušnice stříbrné a k tomu brání oxidaci klenotu.

Úžasné prsteny stříbrné mnoha typologií

Naše nabídka pojímá prsteny stříbrné osázené zirkony, anebo jinými drahými kameny. K výrobě se používá stříbro s ryzostí 925/1000, stejně jako u náušnice stříbrné se i prsteny stříbrné povrchově upravují s pomocí čistého rhodia. Jelikož jsou kvalitní prsteny stříbrné populární mezi všemi, pestrý sortiment našeho šperkařského obchodu obsahuje překrásné, kvalitní prsteny stříbrné s mnoha rozměry. Proto je třeba do objednávky uvést velikost prstenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.