TP-Link nabízí adaptér pro redukci USB-ethernet

Výrobce síťových zařízení TP-Link přichází na náš trh s externí síťovou kartou označenou UE300, která dokáže k mobilnímu zařízení přidat ethernetový port.

Například výrobci notebooků (jakož i ultrabooků a tabletů) už dnes automaticky předpokládají, že se ze svého přístroje budete k síti připojovat výhradně bezdrátově a s integrací něčeho tak funkčně zastaralého, jako je ethernetový port pro zapojení síťového kabelu, ani nepočítají. Jenže co když preferujete připojování drátové (třeba přes powerline adaptéry, jejichž je TP-Link taktéž výrobcem) nebo nemáte jinou možnost?

Pro tyto účely je tu právě miniaturní adaptér do kapsy TP-Link UE300, který se k notebooku, tabletu nebo ultrabooku zapojí prostřednictvím USB portu a k danému zařízení tak kýženou funkcionalitu dodá externě. Adaptér je kompatibilní s platformami Windows, Mac OS X a Linux a podporuje připojení rychlostí až 1 Gbit/s. Dnes již takřka samozřejmostí je podpora standardu USB 3.0.

Síťový adaptér TP-Link UE300 zakoupíte na českém trhu již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 599 korun včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.