Dámské stříbrné šperky

Stříbrné náušnice, náramky nebo řetízky patří ke šperkům, co mezi ženami sklízejí velký úspěch. Dají se pohodlně kombinovat se společenským i s každodenním oblečením a vyniknou s lehce opálenou i porcelánovou pokožkou. Luxusní stříbrné šperky by tak rozhodně neměly chybět ani ve vaší šperkovnici. Pojďte se s námi podívat, jaké variace dnes můžete zakoupit.

Stříbrné náušnice pro všechny náročné ženy

Výrazné kruhové, dlouhé nebo jemné pecičky – všechny tyto náušnice vypadají ve stříbře úžasně. Kruhy se hodí především ke kulatému nebo k oválnému obličeji. Pokud máte dlouhé vlasy, sáhněte po delších stříbrných náušnicích. V případě kratšího sestřihu, doporučujeme náušnice drobnější. Tyto stříbrné šperky často zdobí různé rytiny nebo kameny. Ze stříbra může být vyrobeno také pouze zapínání – například u náušnic z korálků, krystalů nebo z bižuterie.

Stříbrné náramky a řetízky

Stříbrné náramky spolu se řetízky vytvářejí pěkné soupravy i pro nevšední příležitosti. Zaměřte se na šířku a délku náramku či řetízku, který si chcete pořídit. U stříbrných šperků je dále dobré věnovat pozornost zapínání. Pokud řetízkem zavadíte třeba o límec svetru, rozhodně by se vám neměl sám rozepnout. Výhodou stříbrných šperků je jejich pevnost. I při nepříliš šetrném zacházení řetízek ani náramek jen tak nepřetrhnete.

Stříbrné prsteny a přívěsky

Stříbrné přívěsky dokáží opravdu potěšit. Navíc je zakoupíte i za pár korun. Vybírejte mezi různými stříbrnými šperky – zvolte si jednoduché přívěsky nebo přívěsky s kameny. Můžete je pořídit sobě nebo darovat. Nosí se v kombinacích se řetízky i na jednoduché kožené tkaničce. Další zmíněné, stříbrné prsteny, máte možnost zakoupit jako klasické, snubní nebo zásnubní. Často je zdobí výrazné i drobnější kameny. Stříbrné prsteny jsou odolné a mnohdy dostupné i v rhodiované úpravě. A co stříbrný zásnubní prsten? Takový stříbrný šperk jistě nadchne ženy a muže, kteří mají hlouběji do kapsy. Navíc vypadá stejně skvěle jako konkurenční ocel nebo bílé zlato.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.