Rychlý prodej nemovitosti

Vlastníte nemovitost a potřebujete ji rychle prodat? Rádi byste měli za svůj byt, dům nebo pozemek peníze ihned v hotovosti a na ruku?

Pokud jste odpověděli „ano“, pak by se vám mohli hodit služby pražské realitní kanceláře KOVA Reality. Tato renomovaná realitka nabízí totiž komplexní výkup nemovitostí za hotové.

V případě, že kanceláři nemovitost nabídnete, nemusíte se už dále téměř o nic starat. Zkušený makléř společně s nezávislým odhadcem určí tržní cenu vaší nemovitosti, vyřídí za vás veškeré nutné právní formality, oběhne potřebné úřady a zrealizuje výkup k vaší plné spokojenosti. Překážkou nejsou ani komplikované případy, kdy je na nemovitost například uvaleno zástavní právo nebo nařízena exekuce. Realitní kancelář si poradí i s výkupem podílu na nemovitosti v případě, že ji vlastníte společně s dalším vlastníkem.

Pokud chcete mít jistotu, že prodej nemovitosti proběhne bez komplikací a přesně dle práva, jsou služby ověřených realitních kanceláří určitě dobrou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.