„Last minute“ dárky TP-Link: rychle koupit a neprohloupit

Společnost TP-Link nabízí tipy na dárky ze svého portfolia, které jsou praktické a zároveň mohou potěšit. Nevíte ještě stále, co dát svým blízkým pod stromeček?

TP-Link si připravil celkem tři tipy, které jsou součástí jeho nabídky a zároveň se jedná o záležitosti natolik univerzální, že je využije prakticky každý.

Prvním ze zmiňovaných zařízení je powerbanka označená modelovým číslem TL-PB50, která nabízí kapacitu 10 tisíc mAh, všechny možné prvky ochrany (proti přepětí, přebití a podobně) a garantovanou životnost 500 nabíjecích cyklů. Většinu dostupných smartphonů lze díky vysoké kapacitě powerbanky na cestách nabít až pětkrát.

Další specialitou z dílny TP-Linku je hudební přijímač s označením HA100, který dokáže z téměř jakéhokoliv reproduktoru nebo audio sady vytvořit bezdrátový Bluetooth přehrávač. Stačí jen jednoduše spárovat s libovolným mobilním zařízením podporujícím tuto technologii přenosu dat.

No a nakonec tu máme model TP-Link UH400, přenosný rozbočovač, jenž dokáže z jednoho portu USB 3.0 udělat čtyři. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se standardy USB 2.0 a USB 1.1 a simultánní běh více připojených zařízení najednou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.