Oblečení z Anglie za pár korun

Nedávno jsme zamířili do Bílovce přibližně 20 kilometrů od Ostravy, během procházky po centru města a náměstí jsme narazili na Anglický sekáč. Obchůdek nás velmi zaujal, nabízí se zde velké množství značkového oblečení za velmi nízké ceny.

Zboží si obchod sám dováží,  z Anglie pro děti a dámy. Oblečení je nakoupeno v té nejvyšší jakosti, obrovské množství zboží je nepoužívané či maximálně zachované i s visačkou. Specializováno na značky NEXT, GEORGE, GAP, DISNEY, UMBRO a mnohé další. Otevřeno mají od 8 do 17 hodin přes týden, v sobotu pak od 8 do 11 hodin a v neděli se odpočívá, v neděli je zavřeno.

Když do obchodu vstoupíte, krásně to tam voní a hraje barvami, děti si mohou hrát v dětském koutku a vy si můžete v klidu vybírat oblečení. V nabídce jsou šaty i oblečeni pro denní nošení, ale také mnoho dalšího včetně kalhot a podobně. Co se týče dětského oblečení, je v nabídce opravdu všechno, od čepic až po rukavice a tepláky. V nabídce jsou také licenční značky oblečení, jako například Disney nebo aktuální trháky jako Hello Kity, Mimoni a podobně. No, jste li z Ostravy, Nového Jičína nebo okolí, doporučuji navštívit 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.