ZEZA je nový velkoobchod s drogerii z Německa

Před pár dny přišla ZEZA s novou internetovou prezentaci, na které nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej dovozové drogerie, konkrétně z Německa. Celý název je ze-zahraničí.cz a z toho vznikla zkratka ZEZA. Specializují se na kvalitní značkovou drogerii Ariel, Weisser Riese, OMO, Dash, Persil, Waschkonig, Dr. Beckmann, Vernel, Softlan, Kuschelweich, Coccolino, Vizír, Gardinen, Klee, Cristal Power, Paloma, Bref, a mnohé další kvalitní výrobky.

ZEZA se specializuje dovoz, distribuci a prodej nejen drogerie, nabízí také víno, převážně šumivá vína z Francie, za bezkonkurenčně nízké ceny, dále také chili omáčky, zelené a jasmínové sypané čaje, čokolády a kakaa.

ZEZA se postupně rozrůstá, rozšiřuje svou nabídku dalšími kvalitními produkty a snaží se držet skladem více a více produktů, z důvodu, aby byla schopna zákazníka odbavit v co nejkratším čase, rozšiřuje přepravní možnost, pracuje na zkvalitnění internetového obchodu a hlavně, chce lidem ukázat, že kvalitní drogistické výrobky se v České republice jen tak nevidí, jen a pouze v internetovém obchodě drogerie z Německa 🙂

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada, Podnikání, Práce a zaměstnání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.