Hledáte levnější povinné ručení? Změňte pojišťovnu

Hledáte možnost jak snížit náklady na auto? Najděte si povinné ručení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pomůžeme vám s tím.

Povinné ručení

Povinné ručení neboli zákoné pojištění vozidel je dané zákonem a musí ho mít každá fyzická i právnická osoba, která provozuje automobil na pozemní komunikaci. V případě, že byste neměli v tomto případě povinné ručení. Hrozila by vám poměrně vysoká pokuta.
Nikdo vám ovšem neurčuje, jakou pojišťovnu si vybrat. Je to jen na vás. Vyberte si takovou, jejímž kritériím nejlépe odpovídáte. Každá pojišťovna totiž do své ceny zahrnuje různá kritéria. Různé jsou i limity plnění. Nejnižší limity plnění jsou dané zákonem. Jde o částku 35 milionů korun.

Nejlevnější povinné ručení

Sháníte i vy povinné ručení, které bude nejlevnější? Určitě vám ho nabídne jedna z těchto pojišťoven: Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DIRECT Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, CHARTIS EUROPE, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, UNIQA pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna.

Vyjmenovali jsme si všechny pojišťovny, které produkt nabízí. Která pojišťovna vám však nabídne nejlevnější poviné ručení. Nechcete zdlouhavě srovnávat nabídky, ale chcete mít objektivní odpověď? Využijte naší online kalkulačky. S ní během chvíle zjistíte, které povinné ručení se vám nejvíce vyplatí. Rovnou si můžete povinné ručení online zřídit. Díky online zřízení ušetříte další peníze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.