Zbavte se svého zlozvyku s elektronickými cigaretami i vy!

Odhady mluví o tom, že zdraví nebezpečnému zlozvyku s názvem „kouření“ propadlo na planetě Zemi celých 1,3 miliardy osob. Těmto nepříliš optimistickým číslům kontrují daleko horší, která tvrdí, že každých 60 minut umře na následky kouření 560 osob. Pokud také vy spadáte do skupiny kuřáků, které tyto statistické výpovědi vyděsily a chcete se svou nepříjemnou závislostí bojovat, učiňte tak pokud možno, co nejdříve. Dnes již existují prostředky, které vám mohou s vaší závislostí pomoci. Mezi tyto prostředky patří třeba nejrůznější náplasti, nikotinové žvýkačky a také elektronické cigarety. Jaké jsou jejich největší přednosti?

Jako první je nutné zmínit, že v průběhu používání elektronické cigarety nedochází ke spalování papírku a tabáku. Kuřák elektronických cigaret vdechuje společně s potřebným nikotinem, jehož dávku může snadno korigovat, pouze vodní páru, nikoli rakovinotvorný dehet. Můžeme tak tvrdit, že kouření e-cigaret je oproti kouření klasických cigaret menší zátěží pro lidský organismus i jeho nejbližší okolí. Další nezanedbatelnou výhodou je úspora finančních prostředků, která se může ročně pohybovat v zajímavých částkách. Pro vaši orientaci si můžete zjistit přesnou výši finanční úspory prostřednictvím jednoduché kalkulačky.

Jestliže se pro moderní elektronickou cigaretu rozhodnete, zaručeně nebudete zklamaní. Na našem trhu je celá řada produktů, výrobců, značek i příslušenství, které se trefí do vkusu i tomu nejnáročnějšímu e-kuřákovi. Pokud chcete být pořád v obraze, informujte se o aktuálních novinkách, které v rámci e-kouření přichází na tuzemské trhy. Dozvíte se tak vše potřebné o nejmodernějích e-cigaretách, nových příchutích liquidů a přečíst si můžete také nezávislé recenzní hodnocení jednotlivých e-cigaret.

Kuřáci, kteří se už pokusili společně s e-cigaretou svého zlozvyku navždy zbavit, hovoří v drtivé většině o ne příliš jednoduché cestě, která je však s pomocí tohoto pomocníka značně zjednodušená.

Příspěvek byl publikován v rubrice Odborné blogy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.