Zdravotní matrace na míru

Navštivte nové a unikátní stránky www.SestavteSiMatraci.cz, kde si v pěti jednoduchých krocích vytvoříte matraci přesně podle svých zdravotních a fyziologických potřeb.


Nabízíme vám úplnou volnost ve volbě rozměr matrace bez jakýchkoliv příplatků za atypické provedení. V dalším kroku si vyberete jádro matrace. V nabídce je 10 jader ve 3 tuhostech (měkké, střední a tvrdé), přičemž si vyberou jak příznivci kvalitních přírodních materiálů, tak i ti co mají hluboko do kapsy.
Na vrchní a spodní stranu jádra si můžete umístit některou z osmi funkčních vrstev a přizpůsobit si tak matraci svým individuálním potřebám. Jako příklad lze uvést vrstvu Antiotlak plus (vhodná na matrace pro seniory), vrstvu Prodyšnost (vhodná pro potící se osoby) či speciální sedmi zónovou vrstvu pro špatná záda. V posledním kroku si už jen vyberete některý ze sedmi potahů od jednoduchého, přes funkční (se stříbrem či aloe vera) až po zdravotní (omyvatelné a pratelné až na 90 stupňů).
Po celou dobu sestavovacího procesu máte navíc přesný přehled, jak bude vaše nová matrace vysoká, kolik bude stát, případně můžete svůj výběr konzultovat online. Celkově lze vytvořit přes 2800 možných kombinací bez ohledu na rozměr matrace, což je zárukou výběru pro každého.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.