Novinka v nabídce freeSAT: stanice CNBC v ČR i na Slovensku

Firma UPC DTH, nabízející v ČR a na Slovensku satelitní televizi pod značkou freeSAT, oznamuje, že v rámci jejích služeb je nyní nově dostupná stanice CNBC.

Konkrétně je americký kanál pro české a slovenské zákazníky k dispozici jako součást balíčku freeSAT light. CNBC je stanice, která se specializuje na zpravodajství ze světa financí a ekonomiky. K dispozici jsou například informace z trhů, hloubkové analýzy či rozhovory s významnými světovými podnikateli či politiky.

CNBC v nabídce balíčku nahrazuje BBC World News. Na nově nabízeném kanálu je možné sledovat známé pořady ekonomického zpravodajství typu Squawk Box, Worldwide Exchange či European Closing Bell. Americká stanice se však nezaměřuje jen jednostranně na finance a ekonomiku – kromě těchto „páteřních“ témat se diváci dočkají také publicistiky, dokumentaristiky, sportovního zpravodajství i zábavních pořadů, mezi nimiž je „vlajkovou lodí“ The Tonight Show s Jimmym Fallonem.

Nový kanál bude běžet v původním anglickém znění a najít jej zákazníci freeSATu mohou na pozici 152 (je potřeba satelitní přijímač podporující HD).

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.