Krátkodobé rychlé půjčky

Znáte i vy tu situaci, kdy je do výplaty ještě hodně daleko, ale vaše úspory se hodně rychle ztenčují a vy už víte, že do další mzdy s penězi nevyjdete? Bohužel se ve vašem okolí nenajde nikdo známý, kdo by vám peníze půjčil.

Z takových důvodů pak vzniká nutnost vzít si půjčku. Lidé však většinou potřebují půjčit jen rychle a často také krátkodobě, proto pro ně nejsou půjčky od bankovních institucí příliš výhodné. Jaké řešení potom zvolit, aby to pro klienta bylo co nejpohodlnější a nejsnazší?

Naštěstí existuje množství poskytovatelů úvěrů, kteří mají ve svojí nabídce krátkodobé rychlé půjčky. Mezi tyto poskytovatele patří například nebankovní společnosti jako Provident, Cetelem, Ferattum či Credium.

Jejich půjčky sice nepatří mezi nejvýhodnější především z hlediska úrokových sazeb anebo poplatků, které za půjčené peníze zaplatíte. Je to však snadná a pohodlná možnost, jak si sjednat půjčku ve výši, jakou potřebuji.

Jak si sjednat půjčku

Sjednání půjčky v minulosti vždy znamenalo návštěvu pobočky banky a ani dnes tomu v mnoha případech není jinak. Díky nebankovním společnostem však došlo k usnadnění sjednání úvěru. Dnes si o půjčku můžete zažádat přímo z vašeho domova, pohodlně a bez problémů. Žádost o půjčku vyplníte formou SMS zprávy anebo webovým formulářem, který vyplníte online.

Splatnost krátkodobých půjček

Co se týká doby, do které musíte krátkodobé rychlé půjčky vrátit, není většinou příliš dlouhá. U SMS půjček a úvěrů je to většinou 14 až 30 dnů s tím, že v případě neschopnosti splácet si můžete splátky prodloužit.

Pokud si však půjčíte peněz více, nemusí být vaše půjčky tak krátkodobé. Například u Homecredit či Provident jsou doby splatnosti znatelně prodloužené.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.